SPA ritualai

SPA ritualai - tai grožio procedūros, kurios prasideda nuo kūno pilingo ir baigiasi įvairiom

kūno odą puoselėjančiom kaukėm.

Detoksikacija, maitinimas, stangrinimas, liekninimas.

Refleksoterapija

Šiuolaikinis gyvenimo tempas, stresas, rūpesčiai labai dažnai panaikina stabilumo jausmą. Pirmoji pagalba ištrūkti iš tokios būsenos – pasiūlyti žmogui pėdų refleksologinį masažą. Refleksoterapija – tai vienas iš daugybės žinomų metodų, leidžiančių klientams būti gyvybingiems, sveikiems ir laimingiems. Šios terapijos metu aktyvuojami taškai, esantys žmogaus pėdose ir tiesiogiai susiję su įvairiais organais.
Refleksoterapija yra pagrįsta vidaus organų ryšiu su tam tikrais pėdos taškais. Refleksoterapijos šalininkai teigia, kad kvalifikuotas terapeutas, masažuodamas atitinkamą pėdos vietą, susijusią su tam tikra kūno dalimi, gali sušvelninti ligos simptomus. Refleksoterapija padeda įvairaus amžiaus žmonėms: švelniai masažuojami kūdikiai ir vaikai greičiau pasveiksta, o pagyvenusiems žmonėms reikia kelių gydymo kursų.
Terapijos metu prie žmogaus liečiamės ne tik prie pėdų, bet tarsi prie viso kūno, sielos ir emocijų.
Masažas gerina kraujotaką, ramina nervų sistemą, skatina visų vidaus organų regeneraciją. Specialisto prisilietimas padės susigrąžinti vidinę harmoniją ir gerą savijautą.

Termoterapija

Masažas su karštais akmenimis
Tai kompleksinis masažas, harmonizuojantis energetinę organizmo būseną, teigiamai veikiantis emocinę ir fizinę pusiausvyrą. Tai dar karštesnis ir gilesnis prisilietimas...
Masažas atliekamas naudojant vulkaninės kilmės akmenis, turtingus geležimi ir magniu, išlaikančius kūno šilumą. Masažo tikslas – akmenų šiluma ir masažinių judesių pagalba, atpalaiduoti organizmą, išlaisvinti giliai kliento kūne susikaupusias įtampas. Tai 1,5 val. trunkantis masažas, kai karšti akmenys naudojami, kaip šilumos aplikatoriai labiausiai įsitempusiose kūno vietose. Jie dedami po nugara išilgai abipus stuburo linijos ant refleksogeninių zonų, todėl poveikis jaučiasi visose organizmo sistemose: mažojo dubens (tiek vyrams, tiek moterims), inkstų, virškinamojo trakto, širdies srities, kvėpavimo. Šiluma, sklindanti iš akmenų, skverbiasi gilyn į raumenis, sušildo audinius, pagerindama kraujo cirkuliaciją juose.
Masažo technika ypatinga tuo, kad karšti akemnys tampa masažuotojo rankų dalimi – palengvina masažuotojo darbą.
Masažas rekomenduojamas žmonėms, kuriuos kamuoja nuovargis, fizinė ir emocinė įtampa, šalčio pojūtis galūnėse.
Masažas nerekomenduojamas žmonėms sergantiems ūminėmis ligomis, hipertonija. Tuomet atlikti masažą galima pritaikius individualią schemą.

Termorterapija
Termoterapija – tai labai kontarstinga terapija, nes masažas atliekamas ir šiltais, ir šaltais akmenimis vienu metu. Dėl sutrikusios kraujotakos, arba, anot ajurvedos mokymų sąveikaujant skirtingoms stichijoms organizme, mūsų kūno temperatūra skirtingose kūno vietose yra nevienoda – centrinėje kūno dalyje ji yra aukštesnė, galūnėse – žemesnė, ši terapija padeda harmonizuoti skirtingą temperatūros pasiskirstymą kūne, tonizuoti, stangrinti odą, stiprinant kraujagyslių sieneles.
Masažas rekomenduojamas žmonėms, kurie jaučia diskomfortą dėl šalančių galūnių, ieškantiems naujų pojūčių, drąsiems klientams.

Aromaterapija

Masažo ritualas, kurio metu Jūs patys galite pasirinkti kvapų puokštę. Eteriniai aliejai - tai augalų sielos. Jie skleidžia skirtingas vibracijas, todėl mūsų intuicija pasirenka mums reikalingus kvapus.

Kūno modeliuojančios terapijos

Tai specifinis masažas. Svarbu Jūsų motyvacija ir tikslas. Reikia kompleksiškai derinti specialias procedūras ir masažą.

Mes galime Jums pasiulyti sias terapijas:

    Karsta „PARAFANGO“ (Anesi-Ispanija)procedūra. Tai kūno įvyniojimas i parafino ir jūros purvo (dumblo) kaukę. Ši terapija aktyvina kraujotaką ir limfotaką.Tai labai efektyvi pagalba modeliuojant kūną. Procedūra baigiama specifiniu giliu lipolitiniu masažu, lokalioms, pačioms gražiausioms Jūsų kūno zonoms.
    „LENGVUMAS“ (Fhytomer-Prancuzija) - tai kontrastinė stangrinanti kūno procedūra. Dvi kaukės vienos procedūros metu. Karšta, kuri suaktyvina kraujotaką, sušildo kūną ir paruošia odą kitai šaltai - stangrinančiai kaukei. Procedūra baigiama specifiniu masažu lokaliom kūno zonom.
    „VIE“kolekcijos (Prancūzija) ekskliuzyvinės prabangios kūno kaukes. Tai labai subtilios procedūros, skirtos tik lokaliom - pačiom gražiausiom Jūsų kūno zonom. Atliekamos pagal Jūsų poreikį. Liekninančios arba stangrinančios alginatinės kaukės + masažas. Labai komfortiška ir efektyvu.

Terapija būsimoms mamoms

Būsena - „Du-viename“ –ypatinga. Mūsų komanda yra sukūrusi spec. masažą Jums. Šiuo laikotarpiu ypač reikalingas teisingas ir saugus prisilietimas. Nėštumas nėra kontraindikacija masažui. Svarbiausia jį teisingai atlikti. Jūsų ginekologo pritarimas masažo terapijai būtų gera pradžia. Šiuo metu  yra zonų, kurių griežtai negalima liesti (juosmuo, pėdos, delnai). Tačiau masažas pečių  juostai, kaklui, kojoms, šlaunims pagerins Jūsų savijautą  ir stebuklo laukimas taps nepakartojamas.

Terapija „tik moterims“

Galimi du šios “problemos” sprendimo būdai:
    1. Pastoviai, nuosekliai ir kompleksiškai dirbant, t.y. komandinis darbas, kada dirba ir klientė, ir masažo terapeutas. Masažas atliekamas 1 kartą per savaitę, o klientė nuoširdžiai sportuoja ir galvoja, ką valgo.
    2. Pakeisti požiūrį į šią problemą ir į celiulitą pažiūrėti kaip į privalumą.

Kad riebalinės ląstelės neužkariautų mūsų kūno, siūlome terapiją, pavadintą “TIK MOTERIMS”. Tai masažas, kuris apjungia 3 technikas: klasikinę, segmentinę ir limfodrenažinę. “TIK MOTERIMS” terapija prasideda ir baigiasi pilvo masažu. Tai ypatingas prisilietimas, kurio metu:

   1. Nusiramina mūsų mintys
   2. Gerėja virškinimas
   3. Suaktyvėja peristaltika
   4. Stiprėja pilvo raumenų tonusas
   5. Užplūsta meilės jausmas savo pilvukui

Masažas atliekamas klientei gulint netradicinėse padėtyse, kad būtų geriau ir kokybiškiau paliečiamos pačios moteriškiausios kūno vietos: sėdmenys, išorinė ir vidinė šlaunų sritys. Naudojami specifiniai klasikinio masažo judesiai.

© 2019 Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITgidas.lt

Ieškoti